W dniach 11 - 13 maja odbywa się egzamin ósmoklasisty. W tych dniach nie ma zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I - VII. Świetlica czynna jest w godzinach 6.30 - 17.30, obiady nie będą wydawane.
W dniach 11 - 13 maja odbywa się egzamin ósmoklasisty. W tych dniach nie ma zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I - VII. Świetlica czynna jest w godzinach 6.30 - 17.30, obiady nie będą wydawane.