Wyprawka do świetlicy na rok szkolny 2022/2023

 

Prosimy o terminowe składanie kart zgłoszeń - do 09.09.2022.

 

 

Informacje dotyczące kwalifikacji dziecka do świetlicy szkolnej:

1.     Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej  i podpisanej karty zgłoszenia (musi być widoczna pieczątka zakładu pracy).

 

2.     Wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy należy składać każdego roku szkolnego.

 

3.     Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej zawiera podstawowe informacje o dziecku, godziny, w których dziecko będzie przebywało w świetlicy, oświadczenie rodziców (prawnych opiekunów) o potrzebie opieki świetlicowej w związku z ich czasem pracy, upoważnionych osobach do odbioru dziecka  oraz telefony kontaktowe. Informacje te stanowią podstawę przyjęcia dziecka do świetlicy oraz służą zapewnieniu bezpieczeństwa.

 

4.     Uzupełnioną kartę przynosimy do sekretariatu szkoły lub przesyłamy drogą elektroniczną na adres koordynatora pracy świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 

Po rozpoczęciu roku szkolnego prosimy o dostarczanie kart bezpośrednio do wychowawców świetlicy.

 

 

 

 

Wyprawka do świetlicy na rok szkolny 2021/2022

 

Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2021/2022

Informacje dotyczące kwalifikacji dzieci do świetlicy szkolnej:

1.      Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia. (musi być widoczna pieczątka zakładu pracy)

2.      Wnioski o przyjęcie dziecka do świetlicy należy składać każdego roku szkolnego

3.      Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej zawiera podstawowe informacje o dziecku, godziny, w których dziecko będzie przebywało w świetlicy, oświadczenie rodziców (prawnych opiekunów) o potrzebie opieki świetlicowej w związku z ich czasem pracy, upoważnionych osobach do odbioru dziecka  oraz telefony kontaktowe. Informacje te stanowią podstawę przyjęcia dziecka do świetlicy oraz służą zapewnieniu bezpieczeństwa.

4.   Uzupełnioną kartę przynosimy do sekretariatu szkoły lub przesyłamy drogą elektroniczną na adres koordynatora pracy świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5.   Ze względu na sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy ograniczyć ilość dzieci w świetlicy. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I- III rodziców pracujących.

6.    Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na nadchodzący rok szkolny, prosimy o terminowe składanie kart do piątku 03.09.2021 do godz. 15.00

7.   Karta dostępna jest w formie papierowej w budynku szkoły na portierni lub poniżej do wydrukowania: 

 

 

 

 

 Informacje dotyczące kwalifikacji dzieci do świetlicy szkolnej (2020/2021):

 

1.      Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest dostarczenie prawidłowo wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia. (musi być widoczna pieczątka zakładu pracy)

2.      Uzupełnioną kartę wrzucamy do urny, która znajduje się w szkole lub przesyłamy drogą elektroniczną na adres koordynatora pracy świetlicy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.      Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zmuszeni jesteśmy ograniczyć ilość dzieci w świetlicy. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I- III rodziców pracujących.

4.      Ze względu na konieczność zaplanowania ilości miejsc w świetlicy dla uczniów na nadchodzący rok szkolny, prosimy o terminowe składanie kart do piątku 04.09.2020 do godz. 15.00.

5.      Karta dostępna jest w formie papierowej w budynku szkoły na portierni lub poniżej do wydrukowania: 

  

 

Wyprawka do świetlicy 2020/2021 

 

Regulamin świetlicy 2020/2021

Aneks do regulaminu świetlicy 2020/2021

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem