Rok szkolny 2024/2025
Oddział przedszkolny
Ewelina Adamus
Edukacja wczesnoszkolna
- Iwona Biskup
- Małgorzata Falkiewicz-Wójcik - urlop
- Beata Gos
- Dorota Michalska
- Agnieszka Skurosz
- Sylwia Szpak
- Małgorzata Woźniak
- Justyna Zmysłowska
- Dorota Różańska
- Justyna Bieńkowska-Siuda
- Karolina Spólna
- Sandra Buczma
Język polski
- Agnieszka Daszewska
- Katarzyna Kraszewska
- Anna Michnicka - urlop
- Małgorzata Morgaś
- Katarzyna Sternalska - Zdziech
- Dorota Zielińska
Język angielski
- Anna Dylewska - urlop
- Marta Kaleta
- Anna Mariańska-Szczodra
- Mariusz Usowski
- Sylwia Walkiewicz Carboni
- Iwona Wilk
- Agata Parys-Kowalska
- Katarzyna Gołębiowska - urlop
- Anita Szewczyk
Język niemiecki
- Dominika Czarnota
- Marcin Ośka
- Justyna Piecyk
Historia
- Bogusława Bieniek
- Dariusz Nowak
- Olga Pytlińska-Markowicz
Wiedza o społeczeństwie
- Monika Skórnicka
- Marcin Ośka
- Olga Pytlińska-Markowicz
Matematyka
- Katarzyna Burnos
- Katarzyna Kornaś
- Monika Gębska
- Marzena Węgiełek
- Halina Kasprzyk-Mazgajczyk
Przyroda i biologia
- Aneta Garczyńska
- Katarzyna Bińkowska
Chemia
Fizyka
Bogusława Małek
Geografia
- Katarzyna Bińkowska
- Dominika Czarnota
Informatyka i technika
- Monika Kośla
- Dariusz Nowak
- Anna Zaręba
Edukacja dla bezpieczeństwa
Monika Kośla
Plastyka, muzyka i rytmika
- Anna Żyła
- Mateusz Piotrowski
- Justyna Piecyk
Wychowanie do życia w rodzinie
Monika Skórnicka
Religia
- Ks. Dominik Borowski
- Bernadeta Idzikowska
- Anna Wolszczak
- Marta Rdzanek
Wychowanie fizyczne
- Tadeusz Cheda
- Agnieszka Kalita
- Magdalena Kopycka
- Beata Mastalerz
- Paweł Płatos
- Artur Sulikowski
- Mariola Włodarczyk
- Rafał Skórnicki
Świetlica
- Małgorzata Andruszko-Turek
- Joanna Kaliszewska
- Anna Kobza
- Ewelina Borkowska
- Monika Skórnicka
- Katarzyna Magierowska
Biblioteka
- Aneta Adamus
- Inga Heńk-Curyło
Nauczyciele współorganizujący kształcenie
1. Ewelina Solecka
2. Katarzyna Figarska
3. Kinga Usowska
4. Małgorzata Górska
6. Izabela Włodarczyk
7. Katarzyna Kacprowicz
8. Katarzyna Zając
9. Ewa Fajkowska
Doradztwo zawodowe
1. Monika Skórnicka
2. Małgorzata Morgaś
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i dydaktyczno-wyrównawcze
Język polski dla cudzoziemców
Zajęcia rewalidacyjne
Pedagog
Sylwia Witkowska
Psycholog
Anna Janicka
Logopeda
Magdalena Pastuszka