Składamy serdeczne gratulacje Emilii Sztencel z kl. 7C - laureatki XXIII Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości" MKO! W sobotę 16 maja, na Uniwersytecie Warszawskim, odbyła się uroczysta gala, na której Emilka odebrała dyplom i zaświadczenie MKO. Jej sukces to wyjątkowe osiągnięcie, które zasługuje na ogromne uznanie — szczególnie dlatego, że Emilka, będąc dopiero uczennicą 7 klasy, z powodzeniem rywalizowała ze starszymi uczestnikami. Na etapie finałowym zdobyła wymaganą liczbę punktów, przeszła do części ustnej oraz ostatecznie znalazła się w elitarnym gronie zaledwie 11 laureatów w całym województwie i to na 4 miejscu! Tytuł laureata to dowód intelektualnej pasji do nauki i filozofii oraz ogromnej pracowitości naszej uczennicy. Brawo, Emilko! Życzymy kolejnych sukcesów, niegasnącej ciekawości świata i odwagi w zadawaniu wielkich pytań!

Płatności za obiady za miesiąc CZERWIEC będą przyjmowane do 28.05.2026r. Kwota 85,00zł (17 dni x 5,00zł)

Wpłaty proszę kierować na rachunek bankowy 83 1240 3259 1111 0010 3721 0950* W tytule przelewu: „OBIADY, IMIĘ I NAZWISKO, KLASA ORAZ INFORMACJA O ILOŚCI DNI ŻYWIENIA” (np. bez czwartków) lub w kasie szkoły w godzinach 7:15-13:00. Prosimy o przestrzeganie terminu wpłaty (przelew, gotówka). Po jego upływie dziecko nie będzie mogło korzystać z żywienia szkolnego. *Karty obiadowe przy płatności przelewem będą wydawane dzieciom w kuchni szkolnej.

 UWAGA!!!

W związku ze zmianą opłat za obiady proszę o zapoznanie się z nowym regulaminem stołówki, który znajduje się na stronie szkoły.

Z ogromną radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Jan Kielski zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „(Pod)różne historie”. Jan napisał opowiadanie pt. „Życiowa lekcja mistrza”, w którym przedstawił podróż nie tylko jako zwykłą wyprawę, ale również jako metafizyczne doświadczenie odbywające się w wyobraźni oraz w odkrywaniu własnego wnętrza. Autor ukazał, że prawdziwa podróż może prowadzić człowieka do poznania samego siebie, własnych emocji i wartości. Praca Jana została doceniona za dojrzałość refleksji, ciekawą formę oraz oryginalne spojrzenie na temat konkursu. To wielki sukces i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie gratulujemy Janowi talentu literackiego i życzymy kolejnych twórczych osiągnięć! Opiekunem ucznia była pani Małgorzata Morgaś

Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 7c naszej szkoły – Aleksandra Petelska – zakwalifikowała się do finału Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego „Piórem i pazurem”! Ola perfekcyjnie wykonała swoją pracę podczas etapu wojewódzkiego i spośród 385 uczestników z całej Polski znalazła się w gronie finalistów konkursu. Zadaniem uczestników było staranne i artystyczne zapisanie słów Tove Janssona: „– Wspaniale tak wędrować sobie bez celu. – Czujesz się wtedy wolny. Jesteś sam, a jednocześnie spotykasz nowych przyjaciół”. Talent, precyzja oraz niezwykła estetyka wykonania pracy Oli przyniosły nam ogromną radość i dumę. Trzymamy mocno kciuki za Aleksandrę podczas finału konkursu, który odbędzie się 30 maja 2026 roku w Warszawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem