Składamy serdeczne gratulacje Emilii Sztencel z kl. 7C - laureatki XXIII Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości" MKO! W sobotę 16 maja, na Uniwersytecie Warszawskim, odbyła się uroczysta gala, na której Emilka odebrała dyplom i zaświadczenie MKO. Jej sukces to wyjątkowe osiągnięcie, które zasługuje na ogromne uznanie — szczególnie dlatego, że Emilka, będąc dopiero uczennicą 7 klasy, z powodzeniem rywalizowała ze starszymi uczestnikami. Na etapie finałowym zdobyła wymaganą liczbę punktów, przeszła do części ustnej oraz ostatecznie znalazła się w elitarnym gronie zaledwie 11 laureatów w całym województwie i to na 4 miejscu! Tytuł laureata to dowód intelektualnej pasji do nauki i filozofii oraz ogromnej pracowitości naszej uczennicy. Brawo, Emilko! Życzymy kolejnych sukcesów, niegasnącej ciekawości świata i odwagi w zadawaniu wielkich pytań!

















