Dwie uczennice naszej szkoły, Dominika Kulak z kl. 8c i Karolina Fatek z kl. 8e spędzają czas w szkole partnerskiej FEDAC St Andreu na mobilnościach indywidualnych w projekcie Erasmus+, który jest realizowany przez naszą szkołę. Jest to wyjazd dwutygodniowy, podczas którego dziewczynki mieszkają u rodzin goszczących, uczą się wraz ze swoimi katalońskimi rówieśnikami, poznają szkołę, środowisko i społeczność lokalną, a także prezentują swoje kompetencje językowe, społeczne i kulturowe. Obydwie dziewczynki świetnie sobie radzą, a czas upływa im na pełnych kreatywności działaniach, którymi zajmują się wraz z innymi uczniami szkoły. Mają też czas na poznawanie lokalnych atrakcji, kultury i smakowanie wyśmienitych dań! 

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Witold Curyło z klasy 6a został uhonorowany wyróżnieniem w III Mazowieckich Prezentacjach Wokalnych.  Młode głosy Mazowsza prezentowały swoje umiejętności na wysokim poziomie artystycznym. W kategorii klas 4-6 przesłuchiwanych było aż 32 uczestników konkursu. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Z przyjemnością informujemy, że JAKUB PISARSKI uczeń klasy 7c zakwalifikował się do III etapu wojewódzkiego Konkursu biologicznego "Higieja" organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy Kubie i trzymamy kciuki na ostatnim etapie, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie!!! Opiekun p. Aneta Garczyńska.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem