21 maja rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków od kandydatów do oddziału dwujęzycznego na rok szkolny 2026-2027. Poniżej znajdą Państwo taki wniosek, osoby chętne (uczniów klas szóstych i ich rodziców) prosimy o wypełnienie go i dostarczenie do sekretariatu szkoły w terminie od 21 maja, godz. 9.00 do 3 czerwca, godz. 15.00.

Wniosek do pobrania

Szczegółowy harmonogram postępowania rekrutacyjnego do oddziału dwujęzycznego znajduje się TUTAJ.

 

Serdecznie zapraszamy!  

Osiągnięcie tytułu finalisty konkursu przedmiotowego, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, to jeden z najbardziej prestiżowych sukcesów, jakie może odnieść uczeń szkoły podstawowej. Wymaga ono nie tylko pasji, ale przede wszystkim dużo godzin rzetelnej pracy, wykraczającej daleko poza standardowy program nauczania.

Droga do finału konkursu kuratoryjnego wymagała od Janka opanowania materiału na poziomie często spotykanym dopiero w liceach ogólnokształcących. Janek wykazał się wyjątkowym zrozumieniem procesów biologicznych – od skomplikowanych mechanizmów genetyki i biologii komórki, przez szczegółową anatomię i fizjologię człowieka, aż po szerokie spektrum zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Jankowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opiekunem ucznia była p. Aneta Garczyńska

Informujemy, że 30 kwietnia 2026 jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu świetlica czynna jest w godzinach 7.30-16.00, obiady nie są wydawane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem