Dzisiaj miało miejsce niezwykłe wydarzenie w naszej szkole - szkolna telewizja TV34 po raz pierwszy w historii uczestniczyła w profesjonalnej konferencji prasowej. To była prawdziwa lekcja związana z pracą z mediami w praktyce, zwłaszcza dla jednej z naszych uczennic, która miała okazję być operatorem kamery. Konferencja prasowa odbyła się na dolnym holu szkoły który został przystosowany na tę okoliczność. Spotkanie zgromadziło lokalne media, przedstawicieli szkoły oraz ważne postacie z naszej społeczności. Wśród zaproszonych gości byli dyrektor szkoły, przedstawiciele Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej "Radpec" Spółka Akcyjna, Pan Prezydent Miasta Radom: Radosław Witkowski oraz Zastępca prezydenta w: Urząd Miejski w Radomiu Pani Katarzyna Kalinowska.  Byłam zdeterminowana, aby uchwycić wszystkie najważniejsze momenty i dostarczyć jak najlepsze materiały wizualne - mówi Marysia Frąk uczennica klasy ósmej oraz operator kamery. Dla naszej szkoły był to dzień pełen atrakcji gdyż sama konferencja była jednym z elementów związanych z podsumowaniem cyklu spotkań dla uczniów klas IV pt. "Lekcje Ciepła". 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem