Od 1 września 2022 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 bierze udział w programie: Laboratoria Przyszłości. Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez MEiN. Jednym z elementów misji naszej szkoły jest tworzenie nowoczesnej przestrzeni edukacyjnej, w której zajęcia są przeprowadzane w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu talentu i rozwijaniu zainteresowań naszych uczniów. Otrzymaliśmy duże wsparcie finansowe na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych które już wspierają nas w pracy nad rozwojem kompetencji XXI wieku naszych uczniów. Szkoła dysponuje m.in..: gimbalem, dronami DJI Tello, robotami Photon, w pełni programowalnymi klockami Lego, aparatem fotograficznym, profesjonalnym oświetleniem, rejestratorem dźwięku, długopisy 3D, maszyny do szycia to tylko niektóre elementy z pomocy dydaktycznych. W dniach od 13.09 - 15.09 przy okazji zebrań klasowych prezentujemy naszym rodzicom i społeczności lokalnej w/w sprzęt. Chwalimy się, bo warto! Zdjęcia. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem