Rok szkolny 2023/2024
Oddział przedszkolny
Wiktoria Mastalerz
Edukacja wczesnoszkolna
- Iwona Biskup
- Małgorzata Falkiewicz-Wójcik
- Beata Gos
- Dorota Michalska
- Agnieszka Skurosz
- Grażyna Stróżka
- Sylwia Szpak
- Małgorzata Woźniak
- Justyna Zmysłowska
- Dorota Różańska - urlop
- Justyna Bieńkowska-Siuda
- Karolina Spólna
Język polski
- Agnieszka Daszewska
- Katarzyna Kraszewska
- Anna Michnicka - urlop
- Małgorzata Morgaś
- Katarzyna Sternalska - Zdziech
- Dorota Zielińska
- Ewa Kornacka
Język angielski
- Anna Dylewska
- Marta Kaleta - urlop
- Anna Mariańska-Szczodra
- Mariusz Usowski
- Sylwia Walkiewicz Carboni
- Iwona Wilk
- Agata Parys-Kowalska
- Katarzyna Gołębiowska - urlop
- Anita Szewczyk
Język niemiecki
- Dominika Czarnota
- Marcin Ośka
- Justyna Piecyk
Historia
- Bogusława Bieniek
- Dariusz Nowak
- Olga Pytlińska-Markowicz
- Agnieszka Cichocka
Wiedza o społeczeństwie
- Monika Skórnicka
- Marcin Ośka
- Olga Pytlińska-Markowicz
Matematyka
- Katarzyna Burnos
- Katarzyna Kornaś
- Monika Gębska
- Marzena Węgiełek
- Halina Kasprzyk-Mazgajczyk
Przyroda i biologia
- Aneta Garczyńska
- Katarzyna Bińkowska
Chemia
Iwona Kalińska-Karaś
Fizyka
Bogusława Małek
Geografia
- Katarzyna Bińkowska
- Dominika Czarnota
Informatyka i technika
- Monika Kośla
- Dariusz Nowak
- Anna Zaręba
Edukacja dla bezpieczeństwa
Monika Kośla
Plastyka, muzyka i rytmika
- Anna Żyła
- Mateusz Piotrowski
- Justyna Piecyk
Wychowanie do życia w rodzinie
Monika Skórnicka
Religia
- Ks. Dominik Borowski
- Bernadeta Idzikowska - urlop
- Anna Wolszczak
- Marta Rdzanek
- Agnieszka Sawościuk
Wychowanie fizyczne
- Tadeusz Cheda
- Agnieszka Kalita
- Magdalena Kopycka
- Beata Mastalerz
- Paweł Płatos
- Artur Sulikowski
- Mariola Włodarczyk
- Rafał Skórnicki
Świetlica
- Małgorzata Andruszko-Turek
- Joanna Kaliszewska
- Anna Kobza
- Sylwia Krąpiec
- Ewelina Borkowska
- Anna Dylewska
- Monika Skórnicka
- Agnieszka Gasek
- Katarzyna Magierowska
- Sandra Buczma
Biblioteka
- Aneta Adamus
- Inga Heńk-Curyło
Nauczyciele współorganizujący kształcenie
1. Ewelina Solecka
2. Katarzyna Figarska
3. Kinga Usowska
4. Małgorzata Górska
5. Sylwia Fetraś
6. Izabela Włodarczyk
7. Katarzyna Kacprowicz
8. Katarzyna Zając
9. Ewa Fajkowska
Doradztwo zawodowe
1. Monika Skórnicka
2. Małgorzata Morgaś
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne i dydaktyczno-wyrównawcze
1. Małgorzata Górska
2. Małgorzata Falkiewicz-Wójcik
3. Katarzyna Kraszewska
4. Marzena Węgiełek
Język polski dla cudzoziemców
1. Iwona Biskup
2. Beata Gos
3. Ewa Kornacka
4. Agnieszka Daszewska
5. Katarzyna Kraszewska
Zajęcia rewalidacyjne
1. Kinga Usowska
2. Ewelina Solecka
3. Sylwia Fetraś
4. Katarzyna Figarska
5. Małgorzata Górska
6. Mariola Włodarczyk
7. Agnieszka Pietras
8. Dorota Michalska
9. Sylwia Szpak
10. Maria Sulima
11. Katarzyna Zając
12. Ewa Fajkowska
Pedagog
Sylwia Witkowska
Psycholog
Anna Janicka
Logopedzi
1. Magdalena Pastuszka - urlop
2. Maria Sulima